Розклад руху маршруту 69
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:04 5:19 5:39 5:57 | 6:12 6:27 6:42 6:57 | 7:11 7:26 7:41 7:56 | 8:12 8:27 8:42 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:57 | 14:12 14:27 14:42 14:57 | 15:12 15:27 15:42 15:57 | 16:12 16:27 16:42 16:57 | 17:12 17:27 17:42 17:57 | 18:12 18:27 18:42 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:04 5:19 5:39 5:57 |
---|---|
6 | 6:12 6:27 6:42 6:57 |
7 | 7:11 7:26 7:41 7:56 |
8 | 8:12 8:27 8:42 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:57 |
14 | 14:12 14:27 14:42 14:57 |
15 | 15:12 15:27 15:42 15:57 |
16 | 16:12 16:27 16:42 16:57 |
17 | 17:12 17:27 17:42 17:57 |
18 | 18:12 18:27 18:42 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:49 | 6:19 6:49 | 7:19 7:49 | 8:19 8:49 | 9:19 9:49 | 10:19 10:49 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:49 | 19:19 19:49 | 20:19 20:49 | 21:19 21:49 | 22:19 22:49 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:19 5:49 |
---|---|
6 | 6:19 6:49 |
7 | 7:19 7:49 |
8 | 8:19 8:49 |
9 | 9:19 9:49 |
10 | 10:19 10:49 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:49 |
19 | 19:19 19:49 |
20 | 20:19 20:49 |
21 | 21:19 21:49 |
22 | 22:19 22:49 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rugiańska | |||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
2 | Łucznicza (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Orzeszkowej | |
3 | 1 | Niemcewicza | |
4 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою