Розклад руху маршруту 69
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:17 5:37 5:55 | 6:10 6:25 6:40 6:55 | 7:09 7:24 7:39 7:54 | 8:10 8:25 8:40 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:55 | 14:10 14:25 14:40 14:55 | 15:10 15:25 15:40 15:55 | 16:10 16:25 16:40 16:55 | 17:10 17:25 17:40 17:55 | 18:10 18:25 18:40 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:02 5:17 5:37 5:55 |
---|---|
6 | 6:10 6:25 6:40 6:55 |
7 | 7:09 7:24 7:39 7:54 |
8 | 8:10 8:25 8:40 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:55 |
14 | 14:10 14:25 14:40 14:55 |
15 | 15:10 15:25 15:40 15:55 |
16 | 16:10 16:25 16:40 16:55 |
17 | 17:10 17:25 17:40 17:55 |
18 | 18:10 18:25 18:40 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:37 5:57 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:57 | 14:17 14:37 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:37 16:57 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:17 5:37 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:37 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:37 16:57 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:47 | 6:17 6:47 | 7:17 7:47 | 8:17 8:47 | 9:17 9:47 | 10:17 10:47 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:57 | 14:17 14:37 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:37 16:57 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:47 | 19:17 19:47 | 20:17 20:47 | 21:17 21:47 | 22:17 22:47 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:17 5:47 |
---|---|
6 | 6:17 6:47 |
7 | 7:17 7:47 |
8 | 8:17 8:47 |
9 | 9:17 9:47 |
10 | 10:17 10:47 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:37 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:37 16:57 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:47 |
19 | 19:17 19:47 |
20 | 20:17 20:47 |
21 | 21:17 21:47 |
22 | 22:17 22:47 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rugiańska | |||
1 | Golisza | ||
4 | Pasterska | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Łucznicza | |
4 | 2 | Orzeszkowej | |
5 | 1 | Niemcewicza | |
6 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою