Розклад руху маршруту 69
Денний автобусний маршрут звичайний
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:52 | 5:07 5:27 5:47 5:52 | 6:08 6:23 6:38 6:53 | 7:09 7:24 7:39 7:53 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:43 13:48 | 14:08 14:23 14:38 14:53 | 15:09 15:24 15:39 15:54 | 16:09 16:24 16:39 16:54 | 17:08 17:23 17:38 17:53 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:48 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:07 22:27 22:47 | |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 4:52 |
---|---|
5 | 5:07 5:27 5:47 5:52 |
6 | 6:08 6:23 6:38 6:53 |
7 | 7:09 7:24 7:39 7:53 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:43 13:48 |
14 | 14:08 14:23 14:38 14:53 |
15 | 15:09 15:24 15:39 15:54 |
16 | 16:09 16:24 16:39 16:54 |
17 | 17:08 17:23 17:38 17:53 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:48 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:07 22:27 22:47 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 5:27 5:47 | 6:07 6:27 6:47 | 7:07 7:27 7:47 | 8:07 8:27 8:47 | 9:07 9:27 9:47 | 10:07 10:27 10:47 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:08 15:28 15:48 | 16:08 16:28 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:07 18:27 18:47 | 19:07 19:27 19:47 | 20:07 20:27 20:47 | 21:07 21:27 21:47 | 22:07 22:27 22:47 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:07 5:27 5:47 |
---|---|
6 | 6:07 6:27 6:47 |
7 | 7:07 7:27 7:47 |
8 | 8:07 8:27 8:47 |
9 | 9:07 9:27 9:47 |
10 | 10:07 10:27 10:47 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:08 15:28 15:48 |
16 | 16:08 16:28 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:07 18:27 18:47 |
19 | 19:07 19:27 19:47 |
20 | 20:07 20:27 20:47 |
21 | 21:07 21:27 21:47 |
22 | 22:07 22:27 22:47 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:07 5:37 | 6:07 6:37 | 7:07 7:37 | 8:07 8:37 | 9:07 9:37 | 10:07 10:37 | 11:07 11:27 11:47 | 12:07 12:27 12:47 | 13:07 13:27 13:47 | 14:07 14:27 14:47 | 15:07 15:27 15:47 | 16:07 16:27 16:47 | 17:07 17:27 17:47 | 18:07 18:37 | 19:07 19:37 | 20:07 20:37 | 21:07 21:37 | 22:07 22:37 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:07 5:37 |
---|---|
6 | 6:07 6:37 |
7 | 7:07 7:37 |
8 | 8:07 8:37 |
9 | 9:07 9:37 |
10 | 10:07 10:37 |
11 | 11:07 11:27 11:47 |
12 | 12:07 12:27 12:47 |
13 | 13:07 13:27 13:47 |
14 | 14:07 14:27 14:47 |
15 | 15:07 15:27 15:47 |
16 | 16:07 16:27 16:47 |
17 | 17:07 17:27 17:47 |
18 | 18:07 18:37 |
19 | 19:07 19:37 |
20 | 20:07 20:37 |
21 | 21:07 21:37 |
22 | 22:07 22:37 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Orzeszkowej | ||
2 | Łucznicza | ||
2 | Przyjaciół Żołnierza | ||
2 | Pasterska (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Golisza | |
3 | 1 | Rugiańska (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою