Розклад руху маршруту 69
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Golisza (15511)
- Напрямок: Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:59 | 5:14 5:34 5:52 | 6:07 6:22 6:37 6:52 | 7:05 7:20 7:35 7:50 | 8:06 8:21 8:36 8:53 | 9:13 9:33 9:53 | 10:13 10:33 10:53 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:13 13:33 13:51 | 14:05 14:20 14:34 14:49 | 15:04 15:19 15:34 15:49 | 16:04 16:19 16:35 16:50 | 17:06 17:21 17:36 17:51 | 18:07 18:22 18:37 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 4:59 |
---|---|
5 | 5:14 5:34 5:52 |
6 | 6:07 6:22 6:37 6:52 |
7 | 7:05 7:20 7:35 7:50 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:53 |
9 | 9:13 9:33 9:53 |
10 | 10:13 10:33 10:53 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:13 13:33 13:51 |
14 | 14:05 14:20 14:34 14:49 |
15 | 15:04 15:19 15:34 15:49 |
16 | 16:04 16:19 16:35 16:50 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:51 |
18 | 18:07 18:22 18:37 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:34 5:54 | 6:14 6:34 6:54 | 7:14 7:34 7:54 | 8:14 8:34 8:54 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:54 | 15:14 15:34 15:54 | 16:14 16:34 16:54 | 17:14 17:34 17:54 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:14 22:34 22:54 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:14 5:34 5:54 |
---|---|
6 | 6:14 6:34 6:54 |
7 | 7:14 7:34 7:54 |
8 | 8:14 8:34 8:54 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:54 |
15 | 15:14 15:34 15:54 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:14 22:34 22:54 |
Діє з 09.09.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:14 5:44 | 6:14 6:44 | 7:14 7:44 | 8:14 8:44 | 9:14 9:44 | 10:14 10:44 | 11:14 11:34 11:54 | 12:14 12:34 12:54 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:54 | 15:14 15:34 15:54 | 16:14 16:34 16:54 | 17:14 17:34 17:54 | 18:14 18:44 | 19:14 19:44 | 20:14 20:44 | 21:14 21:44 | 22:14 22:44 | ||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:14 5:44 |
---|---|
6 | 6:14 6:44 |
7 | 7:14 7:44 |
8 | 8:14 8:44 |
9 | 9:14 9:44 |
10 | 10:14 10:44 |
11 | 11:14 11:34 11:54 |
12 | 12:14 12:34 12:54 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:54 |
15 | 15:14 15:34 15:54 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:14 18:44 |
19 | 19:14 19:44 |
20 | 20:14 20:44 |
21 | 21:14 21:44 |
22 | 22:14 22:44 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Rugiańska | |||
1 | Golisza (поточна зупинка) | ||
4 | 4 | Pasterska | |
6 | 2 | Przyjaciół Żołnierza | |
8 | 2 | Łucznicza | |
10 | 2 | Orzeszkowej | |
11 | 1 | Niemcewicza | |
12 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою