Розклад руху маршруту 93
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Plac Słowiański (71112)
- Напрямок: Basen Górniczy
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Struga Zajezdnia»
- c
- Курс тільки до зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Tczewska | |
2 | 1 | Nowogardzka | |
3 | 1 | Słupska | |
5 | 2 | Junaków | |
7 | 2 | Wolframowa | |
9 | 2 | Osada Leśna | |
10 | 1 | Radiostacja | |
12 | 2 | Bryczkowskiego | |
13 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
14 | 1 | Fiołkowa | |
15 | 1 | Bryczkowskiego | |
16 | 1 | Bałtycka | |
17 | 1 | Wiślana | |
18 | 1 | Wielgowo | |
20 | 2 | Zdunowo Szpital | |
21 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
22 | 1 | Lutyków | |
23 | 1 | Drwali | |
24 | 1 | Stary Szlak | |
25 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
27 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
28 | 1 | Przylesie | |
30 | 2 | Płonia Most | |
32 | 2 | Szosa Stargardzka | |
36 | 4 | Kijewo | |
39 | 3 | Struga | |
40 | 1 | Botaniczna | |
43 | 3 | Wiosenna | |
44 | 1 | Struga Zajezdnia | |
46 | 2 | Bagienna | |
47 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
48 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
49 | 1 | Hangarowa | |
51 | 2 | Most Cłowy | |
53 | 2 | Księżnej Anny | |
54 | 1 | Basen Górniczy | |
55 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою