Розклад руху маршруту 93
Денний автобусний маршрут звичайний
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Struga Zajezdnia»
- c
- Курс тільки до зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
2 | 1 | Fiołkowa | |
3 | 1 | Bryczkowskiego | |
4 | 1 | Bałtycka | |
5 | 1 | Wiślana | |
6 | 1 | Wielgowo | |
8 | 2 | Zdunowo Szpital | |
9 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
10 | 1 | Lutyków | |
11 | 1 | Drwali | |
12 | 1 | Stary Szlak | |
13 | 1 | Przylesie Leśniczówka | |
15 | 2 | Przylesie Ośrodek | |
16 | 1 | Przylesie | |
18 | 2 | Płonia Most | |
20 | 2 | Szosa Stargardzka | |
24 | 4 | Kijewo | |
27 | 3 | Struga | |
28 | 1 | Botaniczna | |
31 | 3 | Wiosenna | |
32 | 1 | Struga Zajezdnia | |
34 | 2 | Bagienna | |
35 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
36 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
37 | 1 | Hangarowa | |
39 | 2 | Most Cłowy | |
41 | 2 | Księżnej Anny | |
42 | 1 | Basen Górniczy | |
43 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою