Розклад руху маршруту 93
Денний автобусний маршрут звичайний
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Struga Zajezdnia»
- c
- Курс тільки до зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Lotnisko | ||
0 | Przystań Żeglarska | ||
1 | Centrum Żeglarskie | ||
1 | Przestrzenna | ||
1 | Przybrzeżna | ||
1 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
1 | Tczewska | ||
1 | Nowogardzka | ||
1 | Słupska | ||
2 | Junaków | ||
2 | Wolframowa | ||
2 | Osada Leśna | ||
1 | Radiostacja | ||
2 | Bryczkowskiego | ||
1 | Wielgowo Borsucza | ||
1 | Fiołkowa | ||
1 | Bryczkowskiego | ||
1 | Bałtycka | ||
1 | Wiślana | ||
1 | Wielgowo | ||
2 | Zdunowo Szpital | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Drwali | ||
1 | Stary Szlak | ||
1 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Przylesie Ośrodek | ||
1 | Przylesie | ||
2 | Płonia Most | ||
2 | Szosa Stargardzka | ||
4 | Kijewo (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Struga | |
4 | 1 | Botaniczna | |
7 | 3 | Wiosenna | |
8 | 1 | Struga Zajezdnia | |
10 | 2 | Bagienna | |
11 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
12 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
13 | 1 | Hangarowa | |
15 | 2 | Most Cłowy | |
17 | 2 | Księżnej Anny | |
18 | 1 | Basen Górniczy | |
19 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою