Розклад руху маршруту 73
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Most Cłowy (70111)
- Напрямок: Basen Górniczy
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Wielgowo Borsucza»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Hangarowa | |
3 | 1 | Rondo Ułanów Podolskich | |
4 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
5 | 1 | Torfowa | |
6 | 1 | Bagienna | |
7 | 1 | Struga Zajezdnia | |
8 | 1 | Wiosenna | |
9 | 1 | Leśmiana | |
11 | 2 | Botaniczna | |
12 | 1 | Struga | |
15 | 3 | Kijewo | |
19 | 4 | Szosa Stargardzka | |
21 | 2 | Płonia Most | |
22 | 1 | Przylesie | |
23 | 1 | Przylesie Ośrodek | |
25 | 2 | Przylesie Leśniczówka | |
27 | 2 | Stary Szlak | |
28 | 1 | Drwali | |
29 | 1 | Lutyków | |
30 | 1 | Zdunowo Dworzec | |
32 | 2 | Zdunowo Szpital | |
33 | 1 | Wielgowo | |
34 | 1 | Wiślana | |
35 | 1 | Bałtycka | |
36 | 1 | Bryczkowskiego | |
37 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
38 | 1 | Fiołkowa | |
39 | 1 | Bryczkowskiego | |
40 | 1 | Radiostacja | |
41 | 1 | Osada Leśna | |
42 | 1 | Wolframowa | |
44 | 2 | Junaków | |
46 | 2 | Słupska | |
47 | 1 | Nowogardzka | |
48 | 1 | Tczewska | |
51 | 3 | Plac Słowiański | |
52 | 1 | Emilii Gierczak | |
54 | 2 | Przybrzeżna | |
55 | 1 | Przestrzenna | |
56 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
57 | 1 | Przystań Żeglarska | |
58 | 1 | Lotnisko | |
59 | 1 | Księżnej Anny | |
60 | 1 | Basen Górniczy | |
61 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою