Розклад руху маршруту 73
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Zdunowo Szpital (73712)
- Напрямок: Basen Górniczy
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Wielgowo Borsucza»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Basen Górniczy | |||
2 | Księżnej Anny | ||
1 | Most Cłowy | ||
2 | Hangarowa | ||
1 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
1 | Leśmiana | ||
2 | Botaniczna | ||
1 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Płonia Most | ||
1 | Przylesie | ||
1 | Przylesie Ośrodek | ||
2 | Przylesie Leśniczówka | ||
2 | Stary Szlak | ||
1 | Drwali | ||
1 | Lutyków | ||
1 | Zdunowo Dworzec | ||
2 | Zdunowo Szpital (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wielgowo | |
2 | 1 | Wiślana | |
3 | 1 | Bałtycka | |
4 | 1 | Bryczkowskiego | |
5 | 1 | Wielgowo Borsucza | |
6 | 1 | Fiołkowa | |
7 | 1 | Bryczkowskiego | |
8 | 1 | Radiostacja | |
9 | 1 | Osada Leśna | |
10 | 1 | Wolframowa | |
12 | 2 | Junaków | |
14 | 2 | Słupska | |
15 | 1 | Nowogardzka | |
16 | 1 | Tczewska | |
19 | 3 | Plac Słowiański | |
20 | 1 | Emilii Gierczak | |
22 | 2 | Przybrzeżna | |
23 | 1 | Przestrzenna | |
24 | 1 | Centrum Żeglarskie | |
25 | 1 | Przystań Żeglarska | |
26 | 1 | Lotnisko | |
27 | 1 | Księżnej Anny | |
28 | 1 | Basen Górniczy | |
29 | 1 | Basen Górniczy (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою