Розклад руху маршруту 77
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Emilii Gierczak (70721)
- Напрямок: Osiedle Kasztanowe або Załom Leśna
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Załom Leśna»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana | ||
1 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Bagienna | ||
2 | Gryfińska | ||
1 | Klombowa | ||
1 | Emilii Gierczak (поточна зупинка) | ||
3 | 3 | Dąbie Dworzec | |
5 | 2 | Plac Słowiański | |
7 | 2 | Jugosłowiańska | |
8 | 1 | Warmińska | |
9 | 1 | Dąbie Osiedle | |
12 | 3 | Wolińska | |
13 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
14 | 1 | Kniewska | |
15 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
16 | 1 | Lubczyńska | |
17 | 1 | Załom Parkowa | |
19 | 2 | Załom Kościół | |
21 | 2 | Kablowa | |
22 | 1 | Załom Szkoła | |
25 | 3 | Osiedle Kasztanowe (кінцева зупинка) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою