Розклад руху маршруту 77
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Rondo Reagana (84811)
- Напрямок: Osiedle Kasztanowe або Załom Leśna
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Załom Leśna»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Bukowe | |||
1 | Kolorowych Domów | ||
2 | Rondo Reagana (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
2 | 1 | Łubinowa | |
3 | 1 | Sanktuarium | |
5 | 2 | Wiosenna | |
6 | 1 | Struga Zajezdnia | |
7 | 1 | Bagienna | |
9 | 2 | Gryfińska | |
10 | 1 | Klombowa | |
11 | 1 | Emilii Gierczak | |
14 | 3 | Dąbie Dworzec | |
16 | 2 | Plac Słowiański | |
18 | 2 | Jugosłowiańska | |
19 | 1 | Warmińska | |
20 | 1 | Dąbie Osiedle | |
23 | 3 | Wolińska | |
24 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
25 | 1 | Kniewska | |
26 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
27 | 1 | Lubczyńska | |
28 | 1 | Załom Parkowa | |
30 | 2 | Załom Kościół | |
32 | 2 | Kablowa | |
33 | 1 | Załom Szkoła | |
36 | 3 | Osiedle Kasztanowe (кінцева зупинка) | |
Osiedle Kasztanowe | |||
Załom Leśna (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою