Розклад руху маршруту 77
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Załom Leśna | |||
Osiedle Kasztanowe | |||
1 | Ogrody «Załomiak» | ||
1 | Załom Szkoła | ||
2 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Kniewska | |
3 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
4 | 1 | Wolińska | |
7 | 3 | Dąbie Osiedle | |
8 | 1 | Warmińska | |
9 | 1 | Jugosłowiańska | |
11 | 2 | Plac Słowiański | |
12 | 1 | Dąbie Dworzec | |
15 | 3 | Emilii Gierczak | |
17 | 2 | Klombowa | |
18 | 1 | Gryfińska | |
22 | 4 | Bagienna | |
23 | 1 | Struga Zajezdnia | |
24 | 1 | Wiosenna | |
26 | 2 | Łubinowa | |
27 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
29 | 2 | Rondo Reagana | |
30 | 1 | Kolorowych Domów | |
31 | 1 | Osiedle Bukowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою