Розклад руху маршруту 78
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Krasińskiego Wiadukt (14922)
- Напрямок: Osiedle Arkońskie
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:45 | 6:02 6:17 6:32 6:47 | 7:02 7:17 7:33 7:48 | 8:03 8:18 8:33 8:48 | 9:06 9:26 9:46 | 10:06 10:26 10:46 | 11:06 11:26 11:46 | 12:06 12:26 12:46 | 13:06 13:26 13:46 | 14:03 14:18 14:33 14:48 | 15:03 15:18 15:33 15:48 | 16:03 16:18 16:33 16:48 | 17:03 17:18 17:33 17:48 | 18:06 18:26 18:46 | 19:06 19:26 19:46 | 20:05 | ||||
Діє з 09.09.2023 |
5 | 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:02 6:17 6:32 6:47 |
7 | 7:02 7:17 7:33 7:48 |
8 | 8:03 8:18 8:33 8:48 |
9 | 9:06 9:26 9:46 |
10 | 10:06 10:26 10:46 |
11 | 11:06 11:26 11:46 |
12 | 12:06 12:26 12:46 |
13 | 13:06 13:26 13:46 |
14 | 14:03 14:18 14:33 14:48 |
15 | 15:03 15:18 15:33 15:48 |
16 | 16:03 16:18 16:33 16:48 |
17 | 17:03 17:18 17:33 17:48 |
18 | 18:06 18:26 18:46 |
19 | 19:06 19:26 19:46 |
20 | 20:05 |
Діє з 09.09.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Kołłątaja | |||
1 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Chopina | |
3 | 1 | Wiosny Ludów | |
4 | 1 | Osiedle Arkońskie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою