Розклад руху маршруту 79
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Struga Zajezdnia (80413)
- Напрямок: Jezierzyce
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wiosenna | |
3 | 2 | Wiosenna | |
4 | 1 | Botaniczna | |
6 | 2 | Struga | |
9 | 3 | Kijewo | |
13 | 4 | Szosa Stargardzka | |
15 | 2 | Uczniowska | |
16 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
17 | 1 | Przyszłości | |
18 | 1 | Pyrzycka | |
19 | 1 | Śmierdnica | |
20 | 1 | Topolowa Stadion | |
21 | 1 | Topolowa | |
22 | 1 | Jezierzyce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою