Розклад руху маршруту 79
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Przyszłości PEKAES (81312)
- Напрямок: Osiedle Słoneczne або Turkusowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Struga Zajezdnia»
- c
- Курс тільки до зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
- d
- Курс тільки до зупинки «Wiosenna» з продовженням до кінцевої зупинки «Osiedle Słoneczne» через вул. Łubinowa
- e
- Курс тільки до зупинки «Zdroje Dworzec» з продовженням до кінцевої зупинки «Turkusowa»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Jezierzyce | |||
1 | Topolowa | ||
1 | Topolowa Stadion | ||
2 | Śmierdnica | ||
1 | Pyrzycka | ||
2 | Przyszłości PEKAES (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Uczniowska | |
3 | 2 | Szosa Stargardzka | |
7 | 4 | Kijewo | |
10 | 3 | Struga | |
12 | 2 | Botaniczna | |
14 | 2 | Wiosenna | |
15 | 1 | Struga Zajezdnia | |
17 | 2 | Bagienna | |
18 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
20 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
22 | 2 | Zdroje Dworzec | |
Walecznych 63 | |||
Turkusowa (кінцева зупинка) | |||
24 | 2 | Walecznych | |
25 | 1 | Pszenna | |
27 | 2 | Rondo Reagana | |
Wiosenna | |||
Łubinowa | |||
28 | 1 | Osiedle Słoneczne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою