Розклад руху маршруту 79
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne | |||
1 | Rondo Reagana | ||
1 | Pszenna | ||
1 | Walecznych | ||
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
1 | Wiosenna | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Botaniczna | ||
2 | Struga | ||
3 | Kijewo | ||
4 | Szosa Stargardzka | ||
2 | Uczniowska | ||
1 | Przyszłości PEKAES | ||
1 | Przyszłości | ||
1 | Pyrzycka (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Śmierdnica | |
2 | 1 | Topolowa Stadion | |
3 | 1 | Topolowa | |
4 | 1 | Jezierzyce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою