Розклад руху маршруту 79
Денний автобусний маршрут звичайний
-
Зупинка: Osiedle Słoneczne (85052)
- Напрямок: Jezierzyce
- Інші маршрути на цій зупинці:
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Słoneczne (поточна зупинка) | |||
1 | 1 | Rondo Reagana | |
2 | 1 | Pszenna | |
3 | 1 | Walecznych | |
Turkusowa | |||
Turkusowa | |||
Walecznych 63 | |||
5 | 2 | Zdroje Dworzec | |
7 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
8 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
9 | 1 | Torfowa | |
10 | 1 | Bagienna | |
11 | 1 | Struga Zajezdnia | |
12 | 1 | Wiosenna | |
14 | 2 | Wiosenna | |
15 | 1 | Botaniczna | |
17 | 2 | Struga | |
20 | 3 | Kijewo | |
24 | 4 | Szosa Stargardzka | |
26 | 2 | Uczniowska | |
27 | 1 | Przyszłości PEKAES | |
28 | 1 | Przyszłości | |
29 | 1 | Pyrzycka | |
30 | 1 | Śmierdnica | |
31 | 1 | Topolowa Stadion | |
32 | 1 | Topolowa | |
33 | 1 | Jezierzyce (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою