Розклад руху маршруту 82
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Krucza Dom Kombatanta | |||
1 | Szczepowa | ||
1 | Jana z Czarnolasu | ||
4 | Komuny Paryskiej | ||
1 | Staw Brodowski | ||
1 | Wilcza Wiadukt | ||
1 | 1 Maja (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Cyryla i Metodego | |
3 | 2 | Boguchwały | |
4 | 1 | Niemcewicza | |
5 | 1 | Kołłątaja (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою