Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Bagienna (80331)
- Напрямок: Kijewo, Rondo Ułanów Podolskich або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:38 5:58 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 14:59 | 15:19 15:39 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:18 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 14:59 |
15 | 15:19 15:39 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:38 5:58 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:18 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:38 5:58 | 6:18 6:38 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:18 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:18 6:38 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
- c
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
3 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 2 | Zdroje Dworzec | |
7 | 2 | Mączna | |
8 | 1 | Zdroje Szpital | |
9 | 1 | Akwarelowa | |
10 | 1 | Fioletowa | |
11 | 1 | Osiedle Bukowe | |
12 | 1 | Kolorowych Domów | |
14 | 2 | Chłopska | |
15 | 1 | Swojska | |
16 | 1 | Gwarna | |
17 | 1 | Dąbska | |
18 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
19 | 1 | Kalenicka | |
20 | 1 | Jelenia | |
21 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою