Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Struga Zajezdnia (80411)
- Напрямок: Kijewo, Rondo Ułanów Podolskich або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:37 5:57 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:57 | 15:17 15:37 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:17 5:37 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:37 5:57 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:57 | 14:17 14:37 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:37 16:57 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:17 5:37 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:37 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:37 16:57 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:17 5:37 5:57 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:57 | 14:17 14:37 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:37 16:57 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:17 5:37 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:37 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:37 16:57 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
- c
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Bagienna | |
3 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
5 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
7 | 2 | Zdroje Dworzec | |
9 | 2 | Mączna | |
10 | 1 | Zdroje Szpital | |
11 | 1 | Akwarelowa | |
12 | 1 | Fioletowa | |
13 | 1 | Osiedle Bukowe | |
14 | 1 | Kolorowych Domów | |
16 | 2 | Chłopska | |
17 | 1 | Swojska | |
18 | 1 | Gwarna | |
19 | 1 | Dąbska | |
20 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
21 | 1 | Kalenicka | |
22 | 1 | Jelenia | |
23 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою