Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Struga Zajezdnia (80413)
- Напрямок: Turkusowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:10 5:27 5:50 | 6:10 6:30 6:51 | 7:11 7:31 7:51 | 8:11 8:31 8:51 | 9:11 9:31 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:52 | 15:11 15:32 15:52 | 16:12 16:32 16:51 | 17:11 17:31 17:51 | 18:10 18:30 18:50 | 19:10 19:30 19:50 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | 23:10 | |
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:10 5:27 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:30 6:51 |
7 | 7:11 7:31 7:51 |
8 | 8:11 8:31 8:51 |
9 | 9:11 9:31 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:52 |
15 | 15:11 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:32 16:51 |
17 | 17:11 17:31 17:51 |
18 | 18:10 18:30 18:50 |
19 | 19:10 19:30 19:50 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
23 | 23:10 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:10 5:30 5:50 | 6:10 6:30 6:50 | 7:10 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:10 16:30 16:50 | 17:10 17:30 17:50 | 18:10 18:30 18:50 | 19:10 19:30 19:50 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | 23:10 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:10 5:30 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:30 6:50 |
7 | 7:10 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:10 16:30 16:50 |
17 | 17:10 17:30 17:50 |
18 | 18:10 18:30 18:50 |
19 | 19:10 19:30 19:50 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
23 | 23:10 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:10 5:30 5:50 | 6:10 6:30 6:50 | 7:10 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:10 9:30 9:50 | 10:10 10:30 10:50 | 11:10 11:30 11:50 | 12:10 12:30 12:50 | 13:10 13:30 13:50 | 14:10 14:30 14:50 | 15:10 15:30 15:50 | 16:10 16:30 16:50 | 17:10 17:30 17:50 | 18:10 18:30 18:50 | 19:10 19:30 19:50 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | 23:10 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:10 5:30 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:30 6:50 |
7 | 7:10 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:10 9:30 9:50 |
10 | 10:10 10:30 10:50 |
11 | 11:10 11:30 11:50 |
12 | 12:10 12:30 12:50 |
13 | 13:10 13:30 13:50 |
14 | 14:10 14:30 14:50 |
15 | 15:10 15:30 15:50 |
16 | 16:10 16:30 16:50 |
17 | 17:10 17:30 17:50 |
18 | 18:10 18:30 18:50 |
19 | 19:10 19:30 19:50 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
23 | 23:10 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Osiedle Słoneczne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa | ||
0 | Akwarelowa | ||
2 | Zdroje Szpital | ||
1 | Mączna | ||
1 | Walecznych | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS | ||
1 | Torfowa | ||
1 | Bagienna | ||
1 | Struga Zajezdnia (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wiosenna | |
3 | 2 | Łubinowa | |
4 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
5 | 1 | Przelotowa | |
6 | 1 | Lniana | |
8 | 2 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою