Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:22 5:45 | 6:04 6:24 6:44 | 7:03 7:23 7:43 | 8:04 8:24 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:03 14:23 14:44 | 15:03 15:24 15:44 | 16:04 16:24 16:44 | 17:04 17:24 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:24 | 20:04 20:44 | 21:24 | 22:05 22:45 | ||
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:22 5:45 |
---|---|
6 | 6:04 6:24 6:44 |
7 | 7:03 7:23 7:43 |
8 | 8:04 8:24 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:03 14:23 14:44 |
15 | 15:03 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:24 16:44 |
17 | 17:04 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:24 |
20 | 20:04 20:44 |
21 | 21:24 |
22 | 22:05 22:45 |
Діє з 01.01.2023 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa | ||
0 | Akwarelowa | ||
2 | Zdroje Szpital | ||
1 | Mączna | ||
1 | Walecznych (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Zdroje Dworzec | |
4 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
5 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
6 | 1 | Torfowa | |
7 | 1 | Bagienna | |
8 | 1 | Struga Zajezdnia | |
9 | 1 | Wiosenna | |
11 | 2 | Łubinowa | |
12 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
13 | 1 | Przelotowa | |
14 | 1 | Lniana | |
16 | 2 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою