Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Łubinowa (85512)
- Напрямок: Kijewo, Rondo Ułanów Podolskich або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:33 5:53 | 6:13 6:33 6:53 | 7:13 7:33 7:53 | 8:13 8:33 8:53 | 9:13 9:33 9:53 | 10:13 10:33 10:53 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:14 13:34 13:54 | 14:14 14:34 14:53 | 15:13 15:33 15:54 | 16:14 16:34 16:54 | 17:13 17:33 17:53 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:13 20:33 20:53 | 21:13 21:33 21:53 | 22:13 22:33 22:53 | 23:13 | |
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:13 5:33 5:53 |
---|---|
6 | 6:13 6:33 6:53 |
7 | 7:13 7:33 7:53 |
8 | 8:13 8:33 8:53 |
9 | 9:13 9:33 9:53 |
10 | 10:13 10:33 10:53 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:14 13:34 13:54 |
14 | 14:14 14:34 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:54 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:13 17:33 17:53 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:13 20:33 20:53 |
21 | 21:13 21:33 21:53 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
23 | 23:13 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:33 5:53 | 6:13 6:33 6:53 | 7:13 7:33 7:53 | 8:13 8:33 8:53 | 9:13 9:33 9:53 | 10:13 10:33 10:53 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:13 13:33 13:53 | 14:13 14:33 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:33 16:53 | 17:13 17:33 17:53 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:13 20:33 20:53 | 21:13 21:33 21:53 | 22:13 22:33 22:53 | 23:13 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:13 5:33 5:53 |
---|---|
6 | 6:13 6:33 6:53 |
7 | 7:13 7:33 7:53 |
8 | 8:13 8:33 8:53 |
9 | 9:13 9:33 9:53 |
10 | 10:13 10:33 10:53 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:13 13:33 13:53 |
14 | 14:13 14:33 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:33 16:53 |
17 | 17:13 17:33 17:53 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:13 20:33 20:53 |
21 | 21:13 21:33 21:53 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
23 | 23:13 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:33 5:53 | 6:13 6:33 6:53 | 7:13 7:33 7:53 | 8:13 8:33 8:53 | 9:13 9:33 9:53 | 10:13 10:33 10:53 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:13 13:33 13:53 | 14:13 14:33 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:13 16:33 16:53 | 17:13 17:33 17:53 | 18:13 18:33 18:53 | 19:13 19:33 19:53 | 20:13 20:33 20:53 | 21:13 21:33 21:53 | 22:13 22:33 22:53 | 23:13 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:13 5:33 5:53 |
---|---|
6 | 6:13 6:33 6:53 |
7 | 7:13 7:33 7:53 |
8 | 8:13 8:33 8:53 |
9 | 9:13 9:33 9:53 |
10 | 10:13 10:33 10:53 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:13 13:33 13:53 |
14 | 14:13 14:33 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:13 16:33 16:53 |
17 | 17:13 17:33 17:53 |
18 | 18:13 18:33 18:53 |
19 | 19:13 19:33 19:53 |
20 | 20:13 20:33 20:53 |
21 | 21:13 21:33 21:53 |
22 | 22:13 22:33 22:53 |
23 | 23:13 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
- c
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
- d
- Курс тільки до зупинки «Struga Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Sanktuarium | |
3 | 2 | Wiosenna | |
4 | 1 | Struga Zajezdnia | |
6 | 2 | Bagienna | |
7 | 1 | Jaśminowa ZUS | |
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
9 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
11 | 2 | Zdroje Dworzec | |
13 | 2 | Mączna | |
14 | 1 | Zdroje Szpital | |
15 | 1 | Akwarelowa | |
16 | 1 | Fioletowa | |
17 | 1 | Osiedle Bukowe | |
18 | 1 | Kolorowych Domów | |
20 | 2 | Chłopska | |
21 | 1 | Swojska | |
22 | 1 | Gwarna | |
23 | 1 | Dąbska | |
24 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
25 | 1 | Kalenicka | |
26 | 1 | Jelenia | |
27 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою