Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Jaśminowa ZUS (86721)
- Напрямок: Kijewo, Rondo Ułanów Podolskich або Zakłady Mięsne
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:20 6:40 | 7:00 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:00 9:20 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:00 15:20 15:40 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:20 17:40 | 18:00 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:20 6:40 |
7 | 7:00 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:00 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:20 6:40 | 7:00 7:20 7:40 | 8:00 8:20 8:40 | 9:00 9:20 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:20 6:40 |
7 | 7:00 7:20 7:40 |
8 | 8:00 8:20 8:40 |
9 | 9:00 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:39 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:20 9:40 | 10:00 10:20 10:40 | 11:00 11:20 11:40 | 12:00 12:20 12:40 | 13:00 13:20 13:40 | 14:00 14:20 14:40 | 15:00 15:20 15:40 | 16:00 16:20 16:40 | 17:00 17:20 17:40 | 18:00 18:20 18:40 | 19:00 19:20 19:40 | 20:00 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 21:59 | 22:19 22:39 22:59 | ||
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:19 5:39 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:20 9:40 |
10 | 10:00 10:20 10:40 |
11 | 11:00 11:20 11:40 |
12 | 12:00 12:20 12:40 |
13 | 13:00 13:20 13:40 |
14 | 14:00 14:20 14:40 |
15 | 15:00 15:20 15:40 |
16 | 16:00 16:20 16:40 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:00 18:20 18:40 |
19 | 19:00 19:20 19:40 |
20 | 20:00 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 21:59 |
22 | 22:19 22:39 22:59 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Zakłady Mięsne»
- c
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Rondo Ułanów Podolskich»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Turkusowa | |||
2 | Lniana | ||
2 | Osiedle Słoneczne | ||
1 | Łubinowa | ||
1 | Sanktuarium | ||
2 | Wiosenna | ||
1 | Struga Zajezdnia | ||
2 | Bagienna | ||
1 | Jaśminowa ZUS (поточна зупинка) | ||
Rondo Ułanów Podolskich (кінцева зупинка) | |||
2 | 2 | Rondo Ułanów Podolskich | |
4 | 2 | Zdroje Dworzec | |
6 | 2 | Mączna | |
7 | 1 | Zdroje Szpital | |
8 | 1 | Akwarelowa | |
9 | 1 | Fioletowa | |
10 | 1 | Osiedle Bukowe | |
11 | 1 | Kolorowych Domów | |
13 | 2 | Chłopska | |
14 | 1 | Swojska | |
15 | 1 | Gwarna | |
16 | 1 | Dąbska | |
17 | 1 | Olszynki Grochowskiej | |
18 | 1 | Kalenicka | |
19 | 1 | Jelenia | |
20 | 1 | Kijewo (кінцева зупинка) | |
Kijewo | |||
Pomorska | |||
Zakłady Mięsne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою