Розклад руху маршруту 84
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Osiedle Słoneczne напрям. Turkusowa
-
Зупинка: Jaśminowa ZUS (86741)
- Напрямок: Turkusowa
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:08 5:25 5:48 | 6:08 6:28 6:48 | 7:08 7:28 7:48 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:49 | 15:08 15:29 15:49 | 16:09 16:29 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:48 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:08 22:28 22:48 | 23:08 | |
Діє з 01.01.2023 |
5 | 5:08 5:25 5:48 |
---|---|
6 | 6:08 6:28 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:48 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:49 |
15 | 15:08 15:29 15:49 |
16 | 16:09 16:29 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:48 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
23 | 23:08 |
Діє з 01.01.2023 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:08 5:28 5:48 | 6:08 6:28 6:48 | 7:08 7:28 7:48 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:08 15:28 15:48 | 16:08 16:28 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:48 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:08 22:28 22:48 | 23:08 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:08 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:08 6:28 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:48 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:08 15:28 15:48 |
16 | 16:08 16:28 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:48 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
23 | 23:08 |
Діє з 05.09.2022 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:08 5:28 5:48 | 6:08 6:28 6:48 | 7:08 7:28 7:48 | 8:08 8:28 8:48 | 9:08 9:28 9:48 | 10:08 10:28 10:48 | 11:08 11:28 11:48 | 12:08 12:28 12:48 | 13:08 13:28 13:48 | 14:08 14:28 14:48 | 15:08 15:28 15:48 | 16:08 16:28 16:48 | 17:08 17:28 17:48 | 18:08 18:28 18:48 | 19:08 19:28 19:48 | 20:08 20:28 20:48 | 21:08 21:28 21:48 | 22:08 22:28 22:48 | 23:08 | |
Діє з 05.09.2022 |
5 | 5:08 5:28 5:48 |
---|---|
6 | 6:08 6:28 6:48 |
7 | 7:08 7:28 7:48 |
8 | 8:08 8:28 8:48 |
9 | 9:08 9:28 9:48 |
10 | 10:08 10:28 10:48 |
11 | 11:08 11:28 11:48 |
12 | 12:08 12:28 12:48 |
13 | 13:08 13:28 13:48 |
14 | 14:08 14:28 14:48 |
15 | 15:08 15:28 15:48 |
16 | 16:08 16:28 16:48 |
17 | 17:08 17:28 17:48 |
18 | 18:08 18:28 18:48 |
19 | 19:08 19:28 19:48 |
20 | 20:08 20:28 20:48 |
21 | 21:08 21:28 21:48 |
22 | 22:08 22:28 22:48 |
23 | 23:08 |
Діє з 05.09.2022 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Osiedle Słoneczne»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Zakłady Mięsne | |||
Pomorska | |||
Kijewo | |||
Kijewo | |||
1 | Jelenia | ||
1 | Kalenicka | ||
1 | Olszynki Grochowskiej | ||
1 | Dąbska | ||
0 | Gwarna | ||
2 | Swojska | ||
1 | Chłopska | ||
2 | Kolorowych Domów | ||
1 | Osiedle Bukowe | ||
1 | Fioletowa | ||
0 | Akwarelowa | ||
2 | Zdroje Szpital | ||
1 | Mączna | ||
1 | Walecznych | ||
2 | Zdroje Dworzec | ||
2 | Rondo Ułanów Podolskich | ||
1 | Jaśminowa ZUS (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Torfowa | |
2 | 1 | Bagienna | |
3 | 1 | Struga Zajezdnia | |
4 | 1 | Wiosenna | |
6 | 2 | Łubinowa | |
7 | 1 | Osiedle Słoneczne | |
8 | 1 | Przelotowa | |
9 | 1 | Lniana | |
11 | 2 | Turkusowa (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою