Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Felczaka (12322)
- Напрямок: Podbórz
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:15 5:35 5:55 | 6:14 6:33 6:53 | 7:13 7:33 7:53 | 8:13 8:33 8:53 | 9:13 9:33 9:53 | 10:13 10:33 10:53 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:12 13:32 13:52 | 14:12 14:32 14:52 | 15:12 15:32 15:52 | 16:12 16:32 16:52 | 17:13 17:33 17:53 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:15 22:35 22:55 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:15 5:35 5:55 |
---|---|
6 | 6:14 6:33 6:53 |
7 | 7:13 7:33 7:53 |
8 | 8:13 8:33 8:53 |
9 | 9:13 9:33 9:53 |
10 | 10:13 10:33 10:53 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:12 14:32 14:52 |
15 | 15:12 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:32 16:52 |
17 | 17:13 17:33 17:53 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:15 22:35 22:55 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:15 5:35 5:55 | 6:15 6:35 6:55 | 7:15 7:35 7:55 | 8:15 8:35 8:55 | 9:14 9:34 9:54 | 10:14 10:34 10:54 | 11:13 11:33 11:53 | 12:13 12:33 12:53 | 13:13 13:33 13:53 | 14:13 14:33 14:53 | 15:13 15:33 15:53 | 16:14 16:34 16:54 | 17:14 17:34 17:54 | 18:14 18:34 18:54 | 19:14 19:34 19:54 | 20:14 20:34 20:54 | 21:14 21:34 21:54 | 22:15 22:35 22:55 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:15 5:35 5:55 |
---|---|
6 | 6:15 6:35 6:55 |
7 | 7:15 7:35 7:55 |
8 | 8:15 8:35 8:55 |
9 | 9:14 9:34 9:54 |
10 | 10:14 10:34 10:54 |
11 | 11:13 11:33 11:53 |
12 | 12:13 12:33 12:53 |
13 | 13:13 13:33 13:53 |
14 | 14:13 14:33 14:53 |
15 | 15:13 15:33 15:53 |
16 | 16:14 16:34 16:54 |
17 | 17:14 17:34 17:54 |
18 | 18:14 18:34 18:54 |
19 | 19:14 19:34 19:54 |
20 | 20:14 20:34 20:54 |
21 | 21:14 21:34 21:54 |
22 | 22:15 22:35 22:55 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Plac Zgody | ||
3 | Plac Szarych Szeregów | ||
3 | Felczaka (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Urząd Miasta | |
3 | 1 | Odrowąża | |
4 | 1 | Wąska Floating Arena | |
7 | 3 | Kołłątaja | |
Kołłątaja | |||
9 | 2 | Niemcewicza | |
11 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
14 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
15 | 1 | Łabędzia | |
17 | 2 | Duńska | |
18 | 1 | Złotowska | |
19 | 1 | Wapienna | |
20 | 1 | Warszewo Kościół | |
22 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
23 | 1 | Morenowa | |
24 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою