Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Urząd Miasta (12522)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa)
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:57 | 6:17 6:37 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:28 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:28 17:38 17:58 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:30 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:28 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:28 17:38 17:58 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:30 5:57 | 6:17 6:37 6:57 | 7:17 7:37 7:57 | 8:17 8:37 8:57 | 9:17 9:37 9:57 | 10:17 10:37 10:57 | 11:17 11:37 11:57 | 12:17 12:37 12:57 | 13:17 13:37 13:57 | 14:17 14:37 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:37 16:57 | 17:17 17:37 17:57 | 18:17 18:37 18:57 | 19:17 19:37 19:57 | 20:17 20:37 20:57 | 21:17 21:37 21:57 | 22:17 22:37 22:57 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:30 5:57 |
---|---|
6 | 6:17 6:37 6:57 |
7 | 7:17 7:37 7:57 |
8 | 8:17 8:37 8:57 |
9 | 9:17 9:37 9:57 |
10 | 10:17 10:37 10:57 |
11 | 11:17 11:37 11:57 |
12 | 12:17 12:37 12:57 |
13 | 13:17 13:37 13:57 |
14 | 14:17 14:37 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:37 16:57 |
17 | 17:17 17:37 17:57 |
18 | 18:17 18:37 18:57 |
19 | 19:17 19:37 19:57 |
20 | 20:17 20:37 20:57 |
21 | 21:17 21:37 21:57 |
22 | 22:17 22:37 22:57 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska | ||
1 | Duńska | ||
2 | Łabędzia | ||
1 | Krasińskiego Wiadukt | ||
4 | Dworzec Niebuszewo | ||
0 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza | ||
Kołłątaja (кінцева зупинка) | |||
2 | Kołłątaja | ||
2 | Wąska Floating Arena | ||
1 | Odrowąża | ||
1 | Urząd Miasta (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Felczaka | |
8 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
10 | 2 | Plac Zgody | |
12 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
14 | 2 | Brama Portowa | |
16 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) | |||
18 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою