Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Odrowąża (18412)
- Напрямок: Podbórz
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:16 6:36 6:56 | 7:16 7:36 7:56 | 8:16 8:36 8:56 | 9:16 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:16 11:36 11:56 | 12:16 12:36 12:56 | 13:15 13:35 13:55 | 14:15 14:35 14:55 | 15:15 15:35 15:55 | 16:15 16:35 16:55 | 17:15 17:35 17:55 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:16 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:16 22:36 22:56 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:16 6:36 6:56 |
7 | 7:16 7:36 7:56 |
8 | 8:16 8:36 8:56 |
9 | 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:16 11:36 11:56 |
12 | 12:16 12:36 12:56 |
13 | 13:15 13:35 13:55 |
14 | 14:15 14:35 14:55 |
15 | 15:15 15:35 15:55 |
16 | 16:15 16:35 16:55 |
17 | 17:15 17:35 17:55 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:16 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:16 22:36 22:56 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:16 5:36 5:56 | 6:16 6:36 6:56 | 7:16 7:36 7:56 | 8:16 8:36 8:56 | 9:16 9:36 9:56 | 10:16 10:36 10:56 | 11:15 11:35 11:55 | 12:15 12:35 12:55 | 13:15 13:35 13:55 | 14:15 14:35 14:55 | 15:15 15:35 15:55 | 16:16 16:36 16:56 | 17:16 17:36 17:56 | 18:16 18:36 18:56 | 19:16 19:36 19:56 | 20:16 20:36 20:56 | 21:16 21:36 21:56 | 22:16 22:36 22:56 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:16 5:36 5:56 |
---|---|
6 | 6:16 6:36 6:56 |
7 | 7:16 7:36 7:56 |
8 | 8:16 8:36 8:56 |
9 | 9:16 9:36 9:56 |
10 | 10:16 10:36 10:56 |
11 | 11:15 11:35 11:55 |
12 | 12:15 12:35 12:55 |
13 | 13:15 13:35 13:55 |
14 | 14:15 14:35 14:55 |
15 | 15:15 15:35 15:55 |
16 | 16:16 16:36 16:56 |
17 | 17:16 17:36 17:56 |
18 | 18:16 18:36 18:56 |
19 | 19:16 19:36 19:56 |
20 | 20:16 20:36 20:56 |
21 | 21:16 21:36 21:56 |
22 | 22:16 22:36 22:56 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Plac Zgody | ||
3 | Plac Szarych Szeregów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
1 | Odrowąża (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Wąska Floating Arena | |
4 | 3 | Kołłątaja | |
Kołłątaja | |||
6 | 2 | Niemcewicza | |
8 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
11 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
12 | 1 | Łabędzia | |
14 | 2 | Duńska | |
15 | 1 | Złotowska | |
16 | 1 | Wapienna | |
17 | 1 | Warszewo Kościół | |
19 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
20 | 1 | Morenowa | |
21 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою