Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Niemcewicza (14321)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa) або Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:52 | 6:12 6:32 6:42 6:52 | 7:02 7:12 7:22 7:32 7:42 7:52 | 8:02 8:12 8:22 8:32 8:42 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:12 13:32 13:52 | 14:12 14:32 14:42 14:52 | 15:02 15:12 15:22 15:32 15:42 15:52 | 16:02 16:12 16:22 16:32 16:42 16:52 | 17:02 17:12 17:22 17:32 17:52 | 18:12 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:12 22:32 22:52 | 23:10 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:25 5:52 |
---|---|
6 | 6:12 6:32 6:42 6:52 |
7 | 7:02 7:12 7:22 7:32 7:42 7:52 |
8 | 8:02 8:12 8:22 8:32 8:42 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:12 14:32 14:42 14:52 |
15 | 15:02 15:12 15:22 15:32 15:42 15:52 |
16 | 16:02 16:12 16:22 16:32 16:42 16:52 |
17 | 17:02 17:12 17:22 17:32 17:52 |
18 | 18:12 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:12 22:32 22:52 |
23 | 23:10 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:25 5:52 | 6:12 6:32 6:52 | 7:12 7:32 7:52 | 8:12 8:32 8:52 | 9:12 9:32 9:52 | 10:12 10:32 10:52 | 11:12 11:32 11:52 | 12:12 12:32 12:52 | 13:12 13:32 13:52 | 14:12 14:32 14:52 | 15:12 15:32 15:52 | 16:12 16:32 16:52 | 17:12 17:32 17:52 | 18:12 18:32 18:52 | 19:12 19:32 19:52 | 20:12 20:32 20:52 | 21:12 21:32 21:52 | 22:12 22:32 22:52 | 23:10 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:25 5:52 |
---|---|
6 | 6:12 6:32 6:52 |
7 | 7:12 7:32 7:52 |
8 | 8:12 8:32 8:52 |
9 | 9:12 9:32 9:52 |
10 | 10:12 10:32 10:52 |
11 | 11:12 11:32 11:52 |
12 | 12:12 12:32 12:52 |
13 | 13:12 13:32 13:52 |
14 | 14:12 14:32 14:52 |
15 | 15:12 15:32 15:52 |
16 | 16:12 16:32 16:52 |
17 | 17:12 17:32 17:52 |
18 | 18:12 18:32 18:52 |
19 | 19:12 19:32 19:52 |
20 | 20:12 20:32 20:52 |
21 | 21:12 21:32 21:52 |
22 | 22:12 22:32 22:52 |
23 | 23:10 |
Діє з 16.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kołłątaja»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska | ||
1 | Duńska | ||
2 | Łabędzia | ||
1 | Krasińskiego Wiadukt | ||
4 | Dworzec Niebuszewo | ||
0 | Boguchwały | ||
1 | Niemcewicza (поточна зупинка) | ||
Kołłątaja (кінцева зупинка) | |||
2 | 2 | Kołłątaja | |
4 | 2 | Wąska Floating Arena | |
5 | 1 | Odrowąża | |
6 | 1 | Urząd Miasta | |
8 | 2 | Felczaka | |
14 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
16 | 2 | Plac Zgody | |
18 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
20 | 2 | Brama Portowa | |
22 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) | |||
24 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою