Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Niemcewicza (14322)
- Напрямок: Podbórz
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 | 5:21 5:41 | 6:01 6:11 6:21 6:31 6:41 6:51 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 7:51 | 8:01 8:11 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 | 17:01 17:11 17:21 17:41 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:01 20:21 20:41 | 21:01 21:21 21:41 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 4:56 |
---|---|
5 | 5:21 5:41 |
6 | 6:01 6:11 6:21 6:31 6:41 6:51 |
7 | 7:01 7:11 7:21 7:31 7:41 7:51 |
8 | 8:01 8:11 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 |
15 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 |
16 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 |
17 | 17:01 17:11 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:01 20:21 20:41 |
21 | 21:01 21:21 21:41 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:56 | 5:21 5:41 | 6:01 6:21 6:41 | 7:01 7:21 7:41 | 8:01 8:21 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:01 16:21 16:41 | 17:01 17:21 17:41 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:01 20:21 20:41 | 21:01 21:21 21:41 | 22:01 22:21 22:41 | 23:01 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 4:56 |
---|---|
5 | 5:21 5:41 |
6 | 6:01 6:21 6:41 |
7 | 7:01 7:21 7:41 |
8 | 8:01 8:21 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:01 16:21 16:41 |
17 | 17:01 17:21 17:41 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:01 20:21 20:41 |
21 | 21:01 21:21 21:41 |
22 | 22:01 22:21 22:41 |
23 | 23:01 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Plac Zgody | ||
3 | Plac Szarych Szeregów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
1 | Odrowąża | ||
1 | Wąska Floating Arena | ||
3 | Kołłątaja | ||
Kołłątaja | |||
2 | Niemcewicza (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
5 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
6 | 1 | Łabędzia | |
8 | 2 | Duńska | |
9 | 1 | Złotowska | |
10 | 1 | Wapienna | |
11 | 1 | Warszewo Kościół | |
13 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
14 | 1 | Morenowa | |
15 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою