Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:04 5:24 5:44 | 6:02 6:21 6:40 6:59 | 7:19 7:39 | 8:00 8:20 8:41 | 9:01 9:21 9:41 | 10:01 10:21 10:41 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:18 14:38 14:57 | 15:17 15:37 15:57 | 16:17 16:38 | 17:00 17:20 17:40 | 18:01 18:21 18:41 | 19:01 19:21 19:41 | 20:03 20:23 20:43 | 21:03 21:23 21:43 | 22:05 22:25 22:45 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:04 5:24 5:44 |
---|---|
6 | 6:02 6:21 6:40 6:59 |
7 | 7:19 7:39 |
8 | 8:00 8:20 8:41 |
9 | 9:01 9:21 9:41 |
10 | 10:01 10:21 10:41 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:18 14:38 14:57 |
15 | 15:17 15:37 15:57 |
16 | 16:17 16:38 |
17 | 17:00 17:20 17:40 |
18 | 18:01 18:21 18:41 |
19 | 19:01 19:21 19:41 |
20 | 20:03 20:23 20:43 |
21 | 21:03 21:23 21:43 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:25 5:45 | 6:04 6:24 6:44 | 7:04 7:24 7:44 | 8:04 8:24 8:44 | 9:02 9:22 9:42 | 10:02 10:22 10:42 | 11:01 11:21 11:41 | 12:01 12:21 12:41 | 13:01 13:21 13:41 | 14:01 14:21 14:41 | 15:01 15:21 15:41 | 16:02 16:22 16:42 | 17:02 17:22 17:42 | 18:03 18:23 18:43 | 19:03 19:23 19:43 | 20:04 20:24 20:44 | 21:04 21:24 21:44 | 22:05 22:25 22:45 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:05 5:25 5:45 |
---|---|
6 | 6:04 6:24 6:44 |
7 | 7:04 7:24 7:44 |
8 | 8:04 8:24 8:44 |
9 | 9:02 9:22 9:42 |
10 | 10:02 10:22 10:42 |
11 | 11:01 11:21 11:41 |
12 | 12:01 12:21 12:41 |
13 | 13:01 13:21 13:41 |
14 | 14:01 14:21 14:41 |
15 | 15:01 15:21 15:41 |
16 | 16:02 16:22 16:42 |
17 | 17:02 17:22 17:42 |
18 | 18:03 18:23 18:43 |
19 | 19:03 19:23 19:43 |
20 | 20:04 20:24 20:44 |
21 | 21:04 21:24 21:44 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Wyszyńskiego | |
4 | 2 | Brama Portowa | |
7 | 3 | Plac Zwycięstwa | |
9 | 2 | Plac Zgody | |
12 | 3 | Plac Szarych Szeregów | |
15 | 3 | Felczaka | |
17 | 2 | Urząd Miasta | |
18 | 1 | Odrowąża | |
19 | 1 | Wąska Floating Arena | |
22 | 3 | Kołłątaja | |
Kołłątaja | |||
24 | 2 | Niemcewicza | |
26 | 2 | Dworzec Niebuszewo | |
29 | 3 | Krasińskiego Wiadukt | |
30 | 1 | Łabędzia | |
32 | 2 | Duńska | |
33 | 1 | Złotowska | |
34 | 1 | Wapienna | |
35 | 1 | Warszewo Kościół | |
37 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
38 | 1 | Morenowa | |
39 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою