Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:30 5:50 | 6:10 6:20 6:30 6:40 6:50 | 7:00 7:10 7:20 7:30 7:41 7:51 | 8:01 8:11 8:21 8:31 8:51 | 9:11 9:31 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 | 17:01 17:11 17:21 17:31 17:51 | 18:11 18:31 18:51 | 19:11 19:31 19:51 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | 23:10 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:05 5:30 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:20 6:30 6:40 6:50 |
7 | 7:00 7:10 7:20 7:30 7:41 7:51 |
8 | 8:01 8:11 8:21 8:31 8:51 |
9 | 9:11 9:31 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:21 14:31 14:41 14:51 |
15 | 15:01 15:11 15:21 15:31 15:41 15:51 |
16 | 16:01 16:11 16:21 16:31 16:41 16:51 |
17 | 17:01 17:11 17:21 17:31 17:51 |
18 | 18:11 18:31 18:51 |
19 | 19:11 19:31 19:51 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
23 | 23:10 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:30 5:50 | 6:10 6:30 6:50 | 7:10 7:30 7:50 | 8:10 8:30 8:50 | 9:11 9:31 9:51 | 10:11 10:31 10:51 | 11:11 11:31 11:51 | 12:11 12:31 12:51 | 13:11 13:31 13:51 | 14:11 14:31 14:51 | 15:11 15:31 15:51 | 16:11 16:31 16:51 | 17:11 17:31 17:51 | 18:10 18:30 18:50 | 19:10 19:30 19:50 | 20:10 20:30 20:50 | 21:10 21:30 21:50 | 22:10 22:30 22:50 | 23:10 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:05 5:30 5:50 |
---|---|
6 | 6:10 6:30 6:50 |
7 | 7:10 7:30 7:50 |
8 | 8:10 8:30 8:50 |
9 | 9:11 9:31 9:51 |
10 | 10:11 10:31 10:51 |
11 | 11:11 11:31 11:51 |
12 | 12:11 12:31 12:51 |
13 | 13:11 13:31 13:51 |
14 | 14:11 14:31 14:51 |
15 | 15:11 15:31 15:51 |
16 | 16:11 16:31 16:51 |
17 | 17:11 17:31 17:51 |
18 | 18:10 18:30 18:50 |
19 | 19:10 19:30 19:50 |
20 | 20:10 20:30 20:50 |
21 | 21:10 21:30 21:50 |
22 | 22:10 22:30 22:50 |
23 | 23:10 |
Діє з 16.03.2024 |
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
Dworzec Główny (Owocowa) | |||
2 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
3 | Plac Zwycięstwa | ||
2 | Plac Zgody | ||
3 | Plac Szarych Szeregów | ||
3 | Felczaka | ||
2 | Urząd Miasta | ||
1 | Odrowąża | ||
1 | Wąska Floating Arena | ||
3 | Kołłątaja | ||
Kołłątaja | |||
2 | Niemcewicza | ||
2 | Dworzec Niebuszewo | ||
3 | Krasińskiego Wiadukt | ||
1 | Łabędzia | ||
2 | Duńska | ||
1 | Złotowska | ||
1 | Wapienna (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Warszewo Kościół | |
3 | 2 | Podbórzańska Ogrody | |
4 | 1 | Morenowa | |
5 | 1 | Podbórz (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою