Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Złotowska (46221)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa) або Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:45 | 6:04 6:24 6:34 6:44 6:54 | 7:03 7:13 7:23 7:33 7:43 7:53 | 8:04 8:14 8:24 8:34 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:33 14:43 14:53 | 15:03 15:13 15:23 15:33 15:43 15:53 | 16:03 16:13 16:23 16:34 16:44 16:54 | 17:04 17:14 17:24 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:24 20:44 | 21:04 21:24 21:44 | 22:05 22:25 22:45 | 23:03 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:18 5:45 |
---|---|
6 | 6:04 6:24 6:34 6:44 6:54 |
7 | 7:03 7:13 7:23 7:33 7:43 7:53 |
8 | 8:04 8:14 8:24 8:34 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:33 14:43 14:53 |
15 | 15:03 15:13 15:23 15:33 15:43 15:53 |
16 | 16:03 16:13 16:23 16:34 16:44 16:54 |
17 | 17:04 17:14 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:24 20:44 |
21 | 21:04 21:24 21:44 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:03 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:18 5:45 | 6:04 6:24 6:44 | 7:04 7:24 7:44 | 8:04 8:24 8:44 | 9:04 9:24 9:44 | 10:04 10:24 10:44 | 11:04 11:24 11:44 | 12:04 12:24 12:44 | 13:04 13:24 13:44 | 14:04 14:24 14:44 | 15:04 15:24 15:44 | 16:04 16:24 16:44 | 17:04 17:24 17:44 | 18:04 18:24 18:44 | 19:04 19:24 19:44 | 20:04 20:24 20:44 | 21:04 21:24 21:44 | 22:05 22:25 22:45 | 23:03 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:18 5:45 |
---|---|
6 | 6:04 6:24 6:44 |
7 | 7:04 7:24 7:44 |
8 | 8:04 8:24 8:44 |
9 | 9:04 9:24 9:44 |
10 | 10:04 10:24 10:44 |
11 | 11:04 11:24 11:44 |
12 | 12:04 12:24 12:44 |
13 | 13:04 13:24 13:44 |
14 | 14:04 14:24 14:44 |
15 | 15:04 15:24 15:44 |
16 | 16:04 16:24 16:44 |
17 | 17:04 17:24 17:44 |
18 | 18:04 18:24 18:44 |
19 | 19:04 19:24 19:44 |
20 | 20:04 20:24 20:44 |
21 | 21:04 21:24 21:44 |
22 | 22:05 22:25 22:45 |
23 | 23:03 |
Діє з 16.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kołłątaja»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Duńska | |
3 | 2 | Łabędzia | |
4 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
8 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
8 | 0 | Boguchwały | |
9 | 1 | Niemcewicza | |
Kołłątaja (кінцева зупинка) | |||
11 | 2 | Kołłątaja | |
13 | 2 | Wąska Floating Arena | |
14 | 1 | Odrowąża | |
15 | 1 | Urząd Miasta | |
17 | 2 | Felczaka | |
23 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
25 | 2 | Plac Zgody | |
27 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
29 | 2 | Brama Portowa | |
31 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) | |||
33 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою