Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Duńska (46311)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa) або Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:46 | 6:05 6:25 6:35 6:45 6:55 | 7:04 7:14 7:24 7:34 7:44 7:54 | 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:34 14:44 14:54 | 15:04 15:14 15:24 15:34 15:44 15:54 | 16:04 16:14 16:24 16:35 16:45 16:55 | 17:05 17:15 17:25 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:06 22:26 22:46 | 23:04 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:19 5:46 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:35 6:45 6:55 |
7 | 7:04 7:14 7:24 7:34 7:44 7:54 |
8 | 8:05 8:15 8:25 8:35 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:34 14:44 14:54 |
15 | 15:04 15:14 15:24 15:34 15:44 15:54 |
16 | 16:04 16:14 16:24 16:35 16:45 16:55 |
17 | 17:05 17:15 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:06 22:26 22:46 |
23 | 23:04 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:19 5:46 | 6:05 6:25 6:45 | 7:05 7:25 7:45 | 8:05 8:25 8:45 | 9:05 9:25 9:45 | 10:05 10:25 10:45 | 11:05 11:25 11:45 | 12:05 12:25 12:45 | 13:05 13:25 13:45 | 14:05 14:25 14:45 | 15:05 15:25 15:45 | 16:05 16:25 16:45 | 17:05 17:25 17:45 | 18:05 18:25 18:45 | 19:05 19:25 19:45 | 20:05 20:25 20:45 | 21:05 21:25 21:45 | 22:06 22:26 22:46 | 23:04 | |
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:19 5:46 |
---|---|
6 | 6:05 6:25 6:45 |
7 | 7:05 7:25 7:45 |
8 | 8:05 8:25 8:45 |
9 | 9:05 9:25 9:45 |
10 | 10:05 10:25 10:45 |
11 | 11:05 11:25 11:45 |
12 | 12:05 12:25 12:45 |
13 | 13:05 13:25 13:45 |
14 | 14:05 14:25 14:45 |
15 | 15:05 15:25 15:45 |
16 | 16:05 16:25 16:45 |
17 | 17:05 17:25 17:45 |
18 | 18:05 18:25 18:45 |
19 | 19:05 19:25 19:45 |
20 | 20:05 20:25 20:45 |
21 | 21:05 21:25 21:45 |
22 | 22:06 22:26 22:46 |
23 | 23:04 |
Діє з 16.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kołłątaja»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa | ||
1 | Podbórzańska Ogrody | ||
1 | Warszewo Kościół | ||
1 | Wapienna | ||
2 | Złotowska | ||
1 | Duńska (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Łabędzia | |
3 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
7 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
7 | 0 | Boguchwały | |
8 | 1 | Niemcewicza | |
Kołłątaja (кінцева зупинка) | |||
10 | 2 | Kołłątaja | |
12 | 2 | Wąska Floating Arena | |
13 | 1 | Odrowąża | |
14 | 1 | Urząd Miasta | |
16 | 2 | Felczaka | |
22 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
24 | 2 | Plac Zgody | |
26 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
28 | 2 | Brama Portowa | |
30 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) | |||
32 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою