Розклад руху маршруту 87
Денний автобусний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
На цьому маршруті є перебої:
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Plac Szarych Szeregów
- перенесена зупинка — Felczaka напрям. Urząd Miasta
-
Зупинка: Morenowa (47411)
- Напрямок: Dworzec Główny (Owocowa) або Kołłątaja
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:40 5:59 | 6:19 6:29 6:39 6:49 6:58 | 7:08 7:18 7:28 7:38 7:48 7:59 | 8:09 8:19 8:29 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:28 14:38 14:48 14:58 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 | 16:08 16:18 16:29 16:39 16:49 16:59 | 17:09 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 | 22:00 22:20 22:40 22:58 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:13 5:40 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:29 6:39 6:49 6:58 |
7 | 7:08 7:18 7:28 7:38 7:48 7:59 |
8 | 8:09 8:19 8:29 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:28 14:38 14:48 14:58 |
15 | 15:08 15:18 15:28 15:38 15:48 15:58 |
16 | 16:08 16:18 16:29 16:39 16:49 16:59 |
17 | 17:09 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 |
22 | 22:00 22:20 22:40 22:58 |
Діє з 16.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:13 5:40 5:59 | 6:19 6:39 6:59 | 7:19 7:39 7:59 | 8:19 8:39 8:59 | 9:19 9:39 9:59 | 10:19 10:39 10:59 | 11:19 11:39 11:59 | 12:19 12:39 12:59 | 13:19 13:39 13:59 | 14:19 14:39 14:59 | 15:19 15:39 15:59 | 16:19 16:39 16:59 | 17:19 17:39 17:59 | 18:19 18:39 18:59 | 19:19 19:39 19:59 | 20:19 20:39 20:59 | 21:19 21:39 | 22:00 22:20 22:40 22:58 | ||
Діє з 16.03.2024 |
5 | 5:13 5:40 5:59 |
---|---|
6 | 6:19 6:39 6:59 |
7 | 7:19 7:39 7:59 |
8 | 8:19 8:39 8:59 |
9 | 9:19 9:39 9:59 |
10 | 10:19 10:39 10:59 |
11 | 11:19 11:39 11:59 |
12 | 12:19 12:39 12:59 |
13 | 13:19 13:39 13:59 |
14 | 14:19 14:39 14:59 |
15 | 15:19 15:39 15:59 |
16 | 16:19 16:39 16:59 |
17 | 17:19 17:39 17:59 |
18 | 18:19 18:39 18:59 |
19 | 19:19 19:39 19:59 |
20 | 20:19 20:39 20:59 |
21 | 21:19 21:39 |
22 | 22:00 22:20 22:40 22:58 |
Діє з 16.03.2024 |
Пояснення:
- b
- Курс тільки до кінцевої зупинки «Kołłątaja»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізники:
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Klonowica» Spółka z o.o.
- Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Podbórz | |||
2 | Morenowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Podbórzańska Ogrody | |
2 | 1 | Warszewo Kościół | |
3 | 1 | Wapienna | |
5 | 2 | Złotowska | |
6 | 1 | Duńska | |
8 | 2 | Łabędzia | |
9 | 1 | Krasińskiego Wiadukt | |
13 | 4 | Dworzec Niebuszewo | |
13 | 0 | Boguchwały | |
14 | 1 | Niemcewicza | |
Kołłątaja (кінцева зупинка) | |||
16 | 2 | Kołłątaja | |
18 | 2 | Wąska Floating Arena | |
19 | 1 | Odrowąża | |
20 | 1 | Urząd Miasta | |
22 | 2 | Felczaka | |
28 | 6 | Plac Szarych Szeregów | |
30 | 2 | Plac Zgody | |
32 | 2 | Plac Zwycięstwa | |
34 | 2 | Brama Portowa | |
36 | 2 | Plac Zawiszy | |
Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) | |||
38 | 2 | Dworzec Główny (Owocowa) (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою