Розклад руху маршруту 101
Денний автобусний маршрут звичайний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kuźnicka | ||
2 | Police Kamienna | ||
1 | Police Dubois | ||
Police Rynek (кінцева зупинка) | |||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Palmowa | ||
1 | Police Ofiar Stutthofu | ||
2 | Przęsocin Radosna | ||
1 | Przęsocin Centralna | ||
1 | Przęsocin Kościelna | ||
1 | Szosa Polska Ranczo | ||
1 | Ogrody «Neptun» (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zagórskiego 10 | |
2 | 1 | Średnia | |
3 | 1 | Ludgardy | |
4 | 1 | Dywizjonu 303 | |
5 | 1 | Górna | |
7 | 2 | Nehringa | |
8 | 1 | Pokoju | |
10 | 2 | Bogumińska | |
11 | 1 | Ogrody «Przyjaźń» | |
12 | 1 | Hoża | |
14 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
17 | 3 | Komuny Paryskiej | |
18 | 1 | Staw Brodowski | |
19 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
21 | 2 | Sczanieckiej | |
23 | 2 | Matejki | |
26 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою