Розклад руху маршруту 101
Денний автобусний маршрут звичайний
Пояснення:
- f
- Курс тільки до зупинки «Police Rynek»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Jasienica Pętla | |||
1 | Police Jasienica | ||
Police Piotra i Pawła | |||
1 | Police Jasienica Krzyżówka | ||
1 | Police Messer | ||
1 | Police Jasienicka | ||
1 | Police Kombinat Krzyżówka | ||
Police Zakłady Chemiczne | |||
1 | Police Kuźnicka (поточна зупинка) | ||
2 | 2 | Police Kamienna | |
3 | 1 | Police Dubois | |
Police Rynek (кінцева зупинка) | |||
4 | 1 | Police Rynek | |
6 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
8 | 2 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
9 | 1 | Police Palmowa | |
10 | 1 | Police Ofiar Stutthofu | |
12 | 2 | Przęsocin Radosna | |
13 | 1 | Przęsocin Centralna | |
14 | 1 | Przęsocin Kościelna | |
15 | 1 | Szosa Polska Ranczo | |
16 | 1 | Ogrody «Neptun» | |
17 | 1 | Zagórskiego 10 | |
18 | 1 | Średnia | |
19 | 1 | Ludgardy | |
20 | 1 | Dywizjonu 303 | |
21 | 1 | Górna | |
23 | 2 | Nehringa | |
24 | 1 | Pokoju | |
26 | 2 | Bogumińska | |
27 | 1 | Ogrody «Przyjaźń» | |
28 | 1 | Hoża | |
30 | 2 | Jana z Czarnolasu | |
33 | 3 | Komuny Paryskiej | |
34 | 1 | Staw Brodowski | |
35 | 1 | Wilcza Wiadukt | |
37 | 2 | Sczanieckiej | |
39 | 2 | Matejki | |
42 | 3 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою