Розклад руху маршруту 102
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Rynek
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Gocław
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Nad Odrą Terminal (41112)
- Напрямок: Police Tanowska Szkoła або Police Zajezdnia
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Police Tanowska» з продовженням до кінцевої зупинки «Police Zajezdnia»
- c
- Курс з під’їздом до зупинки «Teleyard»
- d
- Курс тільки до зупинки «Police Tanowska» з продовженням до кінцевої зупинки «Police Zajezdnia», з під’їздом до зупинки «Teleyard»
- e
- Курс з під’їздом до зупинки «Police Zajezdnia»
- f
- Курс з під’їздом до зупинок «Teleyard» та «Police Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal (поточна зупинка) | ||
Teleyard | |||
1 | 1 | Stołczyn Północny | |
1 | 0 | Cegłówka | |
2 | 1 | Celulozowa | |
3 | 1 | Skolwin Dworzec | |
4 | 1 | Stołczyńska | |
6 | 2 | Wodna | |
7 | 1 | Nowy Świat | |
8 | 1 | Orłowska | |
9 | 1 | Police Jesionowa | |
10 | 1 | Police Cisowa | |
11 | 1 | Police Mścięcino Krzyżówka | |
13 | 2 | Police Wojska Polskiego | |
15 | 2 | Police Rynek | |
16 | 1 | Police Grunwaldzka | |
17 | 1 | Police Siedlecka | |
18 | 1 | Police Dworzec | |
19 | 1 | Police Szpital | |
20 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
21 | 1 | Police Klub Nauczyciela | |
23 | 2 | Police Tanowska | |
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
24 | 1 | Police Tanowska Szkoła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою