Розклад руху маршруту 102
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Gocław
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Teleyard (41911)
- Напрямок: Police Zajezdnia або Police Tanowska Szkoła
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Police Tanowska» з продовженням до кінцевої зупинки «Police Zajezdnia»
- e
- Курс з під’їздом до зупинки «Police Zajezdnia»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Gocław | |||
3 | Nad Odrą | ||
2 | Kościelna | ||
1 | Zamknięta | ||
2 | Nad Odrą Terminal | ||
Teleyard (поточна зупинка) | |||
1 | Stołczyn Północny | ||
0 | Cegłówka | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Stołczyńska | ||
2 | Wodna | ||
1 | Nowy Świat | ||
1 | Orłowska | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Rynek | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Klub Nauczyciela | ||
2 | Police Tanowska | ||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Tanowska | |||
1 | Police Tanowska Szkoła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою