Розклад руху маршруту 102
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Rynek
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Gocław
- перенесена зупинка — Police Jesionowa напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Police Tanowska (51412)
- Напрямок: Gocław
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Police Zajezdnia»
- c
- Курс з під’їздом до зупинки «Teleyard»
- d
- Курс з під’їздом до зупинок «Police Zajezdnia» та «Teleyard»
- #
-
Відправлення з сусідньої зупинки № 51422
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Tanowska Szkoła | |||
Police Tanowska (поточна зупинка) | |||
Police Zajezdnia | |||
Police Zajezdnia | |||
1 | Police Tanowska | ||
1 | Police Chodkiewicza | ||
2 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Rynek | ||
2 | Police Wojska Polskiego | ||
2 | Police Mścięcino Krzyżówka | ||
1 | Police Cisowa | ||
1 | Police Jesionowa | ||
1 | Orłowska | ||
2 | Nowy Świat | ||
1 | Wodna | ||
1 | Stołczyńska | ||
1 | Skolwin Dworzec | ||
1 | Celulozowa | ||
1 | Cegłówka | ||
0 | Stołczyn Północny | ||
Teleyard | |||
1 | Nad Odrą Terminal | ||
2 | Zamknięta | ||
1 | Kościelna | ||
2 | Nad Odrą | ||
2 | Gocław (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою