Розклад руху маршруту 103
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Trzeszczyn Pomnik (50912)
- Напрямок: Police Rynek або Police Zakłady Chemiczne
Пояснення:
- a
- Курс до кінцевої зупинки «Police Rynek»
- b
- Курс до кінцевої зупинки «Police Rynek» з під’їздом до школи по вул. Tanowska в Поліцах
- c
- Курс до кінцевої зупинки «Police Zakłady Chemiczne»
- f
- Курс до кінцевої зупинки «Police Zakłady Chemiczne» з під’їздом до школи по вул. Tanowska в Поліцах
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół | ||
1 | Pilchowo Osiedle | ||
Bartoszewo | |||
2 | Bartoszewo Las | ||
2 | Tanowo Wojska Polskiego | ||
1 | Tanowo | ||
1 | Tanowo Policka | ||
3 | Trzeszczyn Las | ||
1 | Trzeszczyn Pomnik (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Trzeszczyn | |
Police Tanowska Szkoła | |||
3 | 2 | Police Tanowska Szkoła | |
4 | 1 | Police Tanowska | |
5 | 1 | Police Starostwo Powiatowe | |
7 | 2 | Police Siedlecka | |
8 | 1 | Police Dworzec | |
9 | 1 | Police Szpital | |
10 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
11 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
12 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
14 | 2 | Police Piaskowa Szkoła | |
15 | 1 | Police Piaskowa | |
16 | 1 | Police Grzybowa | |
18 | 2 | Police Przybora | |
19 | 1 | Police Dąbrówka | |
20 | 1 | Police Mazurska Kościół | |
22 | 2 | Police Kołłątaja | |
23 | 1 | Police Rynek (кінцева зупинка) | |
Police Rynek | |||
Police Dubois | |||
Police Kamienna | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Zakłady Chemiczne (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою