Розклад руху маршруту 103
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Rynek
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Bartoszewo»
- c
- Курс з під’їздом до школи по вул. Tanowska в Поліцах
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Police Piaskowa | |
2 | 1 | Police Piaskowa Szkoła | |
3 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
5 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
6 | 1 | Police PCK | |
7 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
8 | 1 | Police Szpital | |
9 | 1 | Police Dworzec | |
11 | 2 | Police Starostwo Powiatowe | |
12 | 1 | Police Tanowska | |
Police Tanowska Szkoła | |||
13 | 1 | Police Tanowska Szkoła | |
15 | 2 | Trzeszczyn | |
16 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
17 | 1 | Trzeszczyn Las | |
20 | 3 | Tanowo Policka | |
21 | 1 | Tanowo | |
22 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
24 | 2 | Bartoszewo Las | |
26 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
28 | 2 | Pilchowo Kościół | |
29 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
30 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
32 | 2 | Jaworowa | |
34 | 2 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою