Розклад руху маршруту 103
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
-
Зупинка: Police Starostwo Powiatowe (53211)
- Напрямок: Głębokie
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс з під’їздом до зупинки «Bartoszewo»
- c
- Курс з під’їздом до школи по вул. Tanowska в Поліцах
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Zakłady Chemiczne | |||
Police Kuźnicka | |||
Police Kamienna | |||
Police Dubois | |||
Police Rynek | |||
2 | Police Kołłątaja | ||
1 | Police Mazurska Kościół | ||
1 | Police Dąbrówka | ||
1 | Police Przybora | ||
2 | Police Grzybowa | ||
1 | Police Piaskowa | ||
1 | Police Piaskowa Szkoła | ||
1 | Police Osiedle Chemik | ||
2 | Police Wyszyńskiego | ||
1 | Police PCK | ||
1 | Police Piłsudskiego Rondo | ||
1 | Police Szpital | ||
1 | Police Dworzec | ||
2 | Police Starostwo Powiatowe (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Police Tanowska | |
Police Tanowska Szkoła | |||
2 | 1 | Police Tanowska Szkoła | |
4 | 2 | Trzeszczyn | |
5 | 1 | Trzeszczyn Pomnik | |
6 | 1 | Trzeszczyn Las | |
9 | 3 | Tanowo Policka | |
10 | 1 | Tanowo | |
11 | 1 | Tanowo Wojska Polskiego | |
Bartoszewo | |||
13 | 2 | Bartoszewo Las | |
15 | 2 | Pilchowo Osiedle | |
17 | 2 | Pilchowo Kościół | |
18 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
19 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
21 | 2 | Jaworowa | |
23 | 2 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою