Розклад руху маршруту 106
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Rynek
-
Зупинка: Pilchowo Kościół (50212)
- Напрямок: Police Rynek
- Інші маршрути на цій зупинці:
Пояснення:
- b
- Курс тільки до зупинки «Police Osiedle Chemik»
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Głębokie | |||
2 | Jaworowa | ||
2 | Pilchowo Ogrody | ||
1 | Pilchowo Wodociągi | ||
2 | Pilchowo Kościół (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Pilchowo Leśna | |
3 | 2 | Sierakowo | |
5 | 2 | Leśno Górne | |
8 | 3 | Siedlice Pętla | |
9 | 1 | Siedlice | |
10 | 1 | Siedlice Las | |
12 | 2 | Police Osiedle Chemik | |
14 | 2 | Police Wyszyńskiego | |
15 | 1 | Police PCK | |
16 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
17 | 1 | Police Szpital | |
18 | 1 | Police Dworzec | |
19 | 1 | Police Grunwaldzka | |
20 | 1 | Police Rynek (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою