Розклад руху маршруту 106
Денний автобусний маршрут звичайний
На цьому маршруті є перебої:
- зупинка тимчасово не працює — Police Dworzec напрям. Police Osiedle Chemik
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińsko-Polickie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Police Rynek | |||
1 | Police Grunwaldzka | ||
1 | Police Siedlecka (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Police Dworzec | |
2 | 1 | Police Szpital | |
3 | 1 | Police Piłsudskiego Rondo | |
4 | 1 | Police Wyszyńskiego | |
5 | 1 | Police Osiedle Chemik | |
7 | 2 | Siedlice Las | |
8 | 1 | Siedlice | |
9 | 1 | Siedlice Pętla | |
12 | 3 | Leśno Górne | |
14 | 2 | Sierakowo | |
16 | 2 | Pilchowo Leśna | |
18 | 2 | Pilchowo Kościół | |
19 | 1 | Pilchowo Wodociągi | |
20 | 1 | Pilchowo Ogrody | |
22 | 2 | Jaworowa | |
26 | 4 | Głębokie (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою