Розклад руху маршруту C
Денний автобусний маршрут швидкісний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy | ||
4 | Centrum Żeglarskie | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) | |||
2 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Lubczyńska | |
3 | 1 | Załom Parkowa | |
5 | 2 | Załom Kościół | |
7 | 2 | Kablowa | |
11 | 4 | Osiedle Kasztanowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою