Розклад руху маршруту C
Денний автобусний маршрут швидкісний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Plac Rodła | |||
4 | Brama Portowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
7 | Basen Górniczy | ||
4 | Centrum Żeglarskie | ||
3 | Emilii Gierczak | ||
3 | Plac Słowiański | ||
2 | Jugosłowiańska | ||
Dąbie Osiedle (кінцева зупинка) | |||
2 | Dąbie Osiedle | ||
3 | Stacja Doświadczalna | ||
1 | Kniewska | ||
1 | Zakłady Drobiarskie | ||
1 | Lubczyńska | ||
1 | Załom Parkowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Kablowa (поточна зупинка) | ||
4 | 4 | Osiedle Kasztanowe (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою