Розклад руху маршруту C
Денний автобусний маршрут швидкісний
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Szczecińskie Przedsiębiorstwo Autobusowe «Dąbie» Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Osiedle Kasztanowe | |||
4 | Kablowa | ||
2 | Załom Kościół | ||
2 | Załom Parkowa | ||
1 | Lubczyńska (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Zakłady Drobiarskie | |
2 | 1 | Kniewska | |
3 | 1 | Stacja Doświadczalna | |
7 | 4 | Dąbie Osiedle | |
9 | 2 | Jugosłowiańska | |
11 | 2 | Plac Słowiański | |
12 | 1 | Emilii Gierczak | |
15 | 3 | Centrum Żeglarskie | |
19 | 4 | Basen Górniczy | |
25 | 6 | Wyszyńskiego | |
27 | 2 | Brama Portowa | |
30 | 3 | Plac Rodła | |
31 | 1 | Plac Rodła (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою