Розклад руху маршруту 6
Денний трамвайний маршрут звичайний
Цей маршрут має змінену схему.
-
Зупинка: Filharmonia (11411)
- Напрямок: Gocław
- Інші маршрути на цій зупинці:
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:05 5:20 5:35 5:50 | 6:04 6:19 6:34 6:50 | 7:06 7:21 7:36 7:51 | 8:06 8:21 8:36 8:51 | 9:06 9:21 9:36 9:51 | 10:06 10:21 10:36 10:51 | 11:06 11:21 11:36 11:51 | 12:06 12:21 12:36 12:51 | 13:06 13:21 13:36 13:51 | 14:06 14:21 14:36 14:51 | 15:06 15:21 15:36 15:51 | 16:06 16:21 16:36 16:51 | 17:06 17:21 17:36 17:46 | 18:00 18:15 18:30 18:45 | 19:00 19:15 19:30 19:45 | 20:00 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 19.02.2024 |
5 | 5:05 5:20 5:35 5:50 |
---|---|
6 | 6:04 6:19 6:34 6:50 |
7 | 7:06 7:21 7:36 7:51 |
8 | 8:06 8:21 8:36 8:51 |
9 | 9:06 9:21 9:36 9:51 |
10 | 10:06 10:21 10:36 10:51 |
11 | 11:06 11:21 11:36 11:51 |
12 | 12:06 12:21 12:36 12:51 |
13 | 13:06 13:21 13:36 13:51 |
14 | 14:06 14:21 14:36 14:51 |
15 | 15:06 15:21 15:36 15:51 |
16 | 16:06 16:21 16:36 16:51 |
17 | 17:06 17:21 17:36 17:46 |
18 | 18:00 18:15 18:30 18:45 |
19 | 19:00 19:15 19:30 19:45 |
20 | 20:00 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 19.02.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:18 5:38 5:58 | 6:18 6:38 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:15 9:30 9:45 | 10:00 10:15 10:30 10:45 | 11:00 11:15 11:30 11:45 | 12:00 12:15 12:30 12:45 | 13:00 13:15 13:30 13:45 | 14:00 14:15 14:30 14:45 | 15:00 15:15 15:30 15:45 | 16:00 16:15 16:30 16:45 | 17:00 17:15 17:30 17:45 | 18:00 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:02 5:18 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:18 6:38 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:15 9:30 9:45 |
10 | 10:00 10:15 10:30 10:45 |
11 | 11:00 11:15 11:30 11:45 |
12 | 12:00 12:15 12:30 12:45 |
13 | 13:00 13:15 13:30 13:45 |
14 | 14:00 14:15 14:30 14:45 |
15 | 15:00 15:15 15:30 15:45 |
16 | 16:00 16:15 16:30 16:45 |
17 | 17:00 17:15 17:30 17:45 |
18 | 18:00 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:02 5:18 5:38 5:58 | 6:18 6:38 6:58 | 7:18 7:38 7:58 | 8:18 8:38 8:58 | 9:18 9:38 9:58 | 10:18 10:38 10:58 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:18 18:38 18:58 | 19:18 19:38 19:58 | 20:18 20:38 20:58 | 21:18 21:38 21:58 | 22:18 22:38 22:58 | ||
Діє з 23.03.2024 |
5 | 5:02 5:18 5:38 5:58 |
---|---|
6 | 6:18 6:38 6:58 |
7 | 7:18 7:38 7:58 |
8 | 8:18 8:38 8:58 |
9 | 9:18 9:38 9:58 |
10 | 10:18 10:38 10:58 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:18 18:38 18:58 |
19 | 19:18 19:38 19:58 |
20 | 20:18 20:38 20:58 |
21 | 21:18 21:38 21:58 |
22 | 22:18 22:38 22:58 |
Діє з 23.03.2024 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:20 5:44 | 6:08 6:32 6:56 | 7:20 7:44 | 8:08 8:32 8:56 | 9:20 9:44 | 10:08 10:32 10:56 | 11:18 11:38 11:58 | 12:18 12:38 12:58 | 13:18 13:38 13:58 | 14:18 14:38 14:58 | 15:18 15:38 15:58 | 16:18 16:38 16:58 | 17:18 17:38 17:58 | 18:20 18:44 | 19:08 19:32 19:56 | 20:20 20:44 | 21:08 21:32 21:56 | 22:20 22:44 | 23:06 | |
Діє з 16.09.2023 |
5 | 5:20 5:44 |
---|---|
6 | 6:08 6:32 6:56 |
7 | 7:20 7:44 |
8 | 8:08 8:32 8:56 |
9 | 9:20 9:44 |
10 | 10:08 10:32 10:56 |
11 | 11:18 11:38 11:58 |
12 | 12:18 12:38 12:58 |
13 | 13:18 13:38 13:58 |
14 | 14:18 14:38 14:58 |
15 | 15:18 15:38 15:58 |
16 | 16:18 16:38 16:58 |
17 | 17:18 17:38 17:58 |
18 | 18:20 18:44 |
19 | 19:08 19:32 19:56 |
20 | 20:20 20:44 |
21 | 21:08 21:32 21:56 |
22 | 22:20 22:44 |
23 | 23:06 |
Діє з 16.09.2023 |
Пояснення:
- C
- Курс тільки до зупинки «Zajezdnia Golęcin»
Перевізник: Tramwaje Szczecińskie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Filharmonia (поточна зупинка) | |||
2 | 2 | Plac Żołnierza Polskiego | |
4 | 2 | Brama Portowa | |
7 | 3 | Wyszyńskiego | |
9 | 2 | Bulwar Piastowski | |
10 | 1 | Wały Chrobrego | |
11 | 1 | Teatr Polski | |
Plac Rodła | |||
Matejki | |||
Parkowa | |||
13 | 2 | Dubois | |
14 | 1 | Antosiewicza | |
18 | 4 | Lubeckiego | |
19 | 1 | Dobromiry | |
21 | 2 | Ludowa | |
23 | 2 | Robotnicza | |
24 | 1 | Zajezdnia Golęcin | |
27 | 3 | Strzałowska | |
29 | 2 | Światowida | |
31 | 2 | Lipowa | |
32 | 1 | Gocław (кінцева зупинка) |