Розклад руху маршруту 521
Нічний автобусний маршрут
Усі курси виконуються транспортними засобами з низькою підлогою.
Перевізник: Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Spółka z o.o.
Загальний час у дорозі | Час у дорозі між зупинками | Зупинка | |
---|---|---|---|
Dworzec Główny | |||
1 | Dworcowa | ||
2 | Wyszyńskiego | ||
2 | Brama Portowa | ||
1 | Plac Zwycięstwa | ||
0 | Krzywoustego | ||
1 | Plac Kościuszki | ||
2 | Turzyn Dworzec | ||
1 | 26 Kwietnia | ||
1 | Osiedle Przyjaźni | ||
1 | Witkiewicza Szkoła | ||
1 | Derdowskiego | ||
0 | Żwirki i Wigury | ||
1 | Czorsztyńska | ||
2 | Wernyhory | ||
1 | Klonowica Zajezdnia | ||
1 | Zawadzkiego Kościół | ||
1 | Zawadzkiego | ||
1 | Arena Szczecin | ||
1 | Szafera (поточна зупинка) | ||
1 | 1 | Osiedle Zawadzkiego (кінцева зупинка) |
Транспортний засіб з низькою підлогою